KLIMOPVEILING
Aanbod
Omschrijving & minimale inzet
Contactgegevens
jonathanbolle@gmail.com
36
@ Gelato Queen Oostkamp
info@klimop.info
37
@ klimop
jan.franco.brugge@gmail.com
38
@ jan franco
marieke.denolf@gmail.com
39
@ marieke denolf
info@klimop.info
40
@ klimop
Wat heb je nodig? Een laptop waarop je het gratis programma installeert. De workshop gaat door op zaterdagnamiddag 14 april van 13h tot 18h in Klimop.
Maximum 10 personen.
debbie@klimop.info
41
@ debbie hellebuyck
valentiengoethals@icloud.com
42
@ valentien goethals
joke@klimop.info
43
@ 1e leerjaar klimop
Maximum 8 kinderen.
debbie@klimop.info
44
@ debbie hellebuyck
Een feestje in het vooruitzicht ? Communie, verjaardag, fuif,… Henri zorgt voor gepaste muziek, Griet legt alles vast op de gevoelige plaat. Na het feest krijg je de foto’s volledige afgewerkt in jpeg formaat. Muziek en geluidsinstallatie worden meegebracht. We komen samen gedurende 3u en wie weet wel langer…
griet@klimop.info
45
@ griet en henri
Onder professionele begeleiding:
- maximale inspanningstest (lopen) in SMAC (Sport Medisch Advies Centrum) in AZ Sint-Jan in Brugge
- bepaling lactaatwaarden, VO2max, trainingszones, eenmalig trainingsadvies
- testing met volgens identiek protocol en door zelfde persoon als voor Club Brugge spelers
- desgewenst kan de bon ook voor een fietstest ipv looptest worden gebruikt
karelwatteyne@hotmail.com
46
@ karel watteyne
verfaillie_barbara@yahoo.com
47
@ barbara verfaillie
koen@klimop.info
48
@ koen defrancq
jan.franco.brugge@gmail.com
49
@ jan franco
Op stap door het 19de eeuwse Brugge!
Gegidste wandeling met Joke Dewitte
In de meeste toeristische brochures wordt Brugge voorgesteld als een “zeldzaam geconserveerde middeleeuwse stad”, of, vaker nog, als het “romantische Venetië van het noorden”. Weinigen weten echter (zelfs vele Bruggelingen niet!) dat een aantal “middeleeuwse” gebouwen in Brugge eigenlijk 19de eeuwse gebouwen zijn of het resultaat van 19de eeuwse “kunstige herstellingen”. Brugge was overigens voor veel van zijn inwoners niet zo’n “romantische” stad. In het midden van de 19de eeuw stond de helft van de Brugse bevolking geregistreerd als arm en hulpbehoevend. Brugge had bovendien in sommige kringen de naam een “dode stad” te zijn, een stad “waar niets te beleven viel”.
We gaan samen op stap door dat verrassende 19de eeuwse Brugge. We lopen 19de eeuwse “vesten” af, staan stil bij 19de eeuwse monumenten en “lieux de mémoire”, ontdekken 19de eeuwse herenhuizen en armenbuurten, horen over machthebbers en rebellen, over “rasphuizen” en kantscholen, over kroegen en “armendissen”, over katholieke “liefdadigheid” en hongeropstanden, over liberale “weldoeners” en socialistische “goddelozen”. Voor elk wat wils dus!
Maximum 10 personen – datum nader te bepalen.
dewitte.joke@telenet.be
50
@ joke dewitte
bilckemonique@hotmail.com
51
@ monique bilcke
bert.lozie@telenet.be
52
@ bert lozie
bilckemonique@hotmail.com
53
@ monique bilcke
info@klimop.info
54
@ tim coucke
info@klimop.info
55
@ werkgroep inrichting
Huiskamerconcert Sonic Highway.
Wij zijn een akoestische cover band die met plezier jullie huiskamer komt vullen met hits van de jaren 60 tot nu.
Momenteel actief op heel wat buurtfeesten, huwelijksfeesten/recepties, huis- en salonkamers. We maken er telkens een gezellige avond van!
Met Frederiek Le Comte aan zang en basgitaar, Veerle Van Eenoo aan zang en Jens Casier aan zang en gitaar! (Klimopouders!)
We spelen we 1uur.
jens.casier@gmail.com
56
@ jens casier & veerle van eenoo